ПОСЛУГИ | Audio-Video

Ми можемо Вам запропонувати:

  • інсталяцію апаратури у клієнтів
  • розробку проектів систем "Multizone" і "Розумний дім"
  • проектування Домашніх кінотеатрів
  • проектування систем "Multizone" і Розумний дім "
  • консультації щодо узгодження (гармонізації) апаратури і обладнання у клієнтів
  • аудіозапис виступів на високоякісній апаратурі (лампові мікрофонні попередні підсилювачі, Ribbon мікрофони).

Продаж.

У наш час супермаркети переповнені різноманітною апаратурою,акустичними системами і іншим обладнанням, але вибрати серед них найкращу-досить важко. Професіонали нашого салону підберуть відмінну стереосистему, яка підходить саме вашим вимогам і бюджету, завдяки чому вам не доведеться виймати з-під "матраца" останні заощадження. Використання новітніх технологій, якими володіють наші фахівці, вкрай важливо при виборі і інсталяції апаратури. Ви легко і з задоволенням можете придбати аудіо та відеоапаратуру в салоні "Аудіо-відео Ексклюзив", яка відповідає високій якості і стандартам світового рівня. Ми вам допоможемо уникнути розчарування після придбання апаратури. Ми реалізуємо високоякісну апаратуру: нову, ex-demo (яка використовувалася тільки на демонстрації в Салоні), вживану (прийняту у наших клієнтів як часткову оплату за апаратуру придбану в Салоні. Також ми здійснюємо обмін апаратури клієнтів на наявну в Салоні. Приймаєм апаратуру тільки в робочому стані, без ремонтів і апгрейдів.

Сервіс.

Здійснюємо встановлення і налаштування різноманітної апаратури і акустичних систем. Ми навчимо Вас користуватися нею. Краще спочатку налаштувати апаратуру і акустику в нашому Салоні. Ви отримаєте корисні поради і ефективно витратите кошти. Ми навчимо вас користуватися новим обладнанням. У разі, коли у вас вже є, наприклад, хороша сучасна система домашнього кінотеатру, яка декодує звук без втрат і обробляє всі ваші аудіо і відео джерела, але ви хочете змінити деякі деталі або додати нові, щоб базова система працювала краще, радимо звернутися до наших фахівців. Вони належним чином оптимізують налаштування і певні функції. Якщо ви самі, не знаючи багатьох моментів, намагаєтеся cтворити систему багатоканального звуку, додавши більше динаміків в кімнату або ж неправильно налаштувавши певні функції, її робота просто стане ще більш безладною. Розміщення колонок і акустика приміщень, як правило, мають більший вплив на якість звуку, ніж зміна AV-ресивера, динаміків і особливо кабелів.

Апгрейд (Модернізація)

Ми ніколи не залишаємо власників апаратури, придбаної в нашому салоні, без уваги: завжди можливий апгрейд, він не пов'язаний зі значною зміною конструкції. Іноді це поліпшення схем живлення, іноді заміна окремих компонентів на кращі.

Інсталяція.

Команда професіоналів салону "Аудіо-відео Ексклюзив": - встановить аудіо, а також відеоапаратуру будь-якого типу, налаштує апаратуру найкращим чином; - якісно її підключить,щоб забезпечити комфортний перегляд і прослуховування,знайде відповідне місце, - налаштують вашу апаратуру, згідно зі світовими технічним стандартам; - щоб забезпечити комфортні перегляд і прослуховування,знайдуть відповідне місце для екрану,акустичних систем і проектора
.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування.


Весь товар, який ми пропонуємо нашим клієнтам, має гарантійний термін дії. Якщо ж гарантійний термін добіг кінця, ви завжди зможете звернутися до нас. Адже ми несем відповідальність за все, що пропонуємо нашим клієнтам. Довіра і надійність - важливий для нас фактор, заради якого ми працюємо. Можливі дефекти, виявлені протягом гарантійного періоду будуть усунені безкоштовно висококваліфікованими фахівцями з використанням тільки оригінальних деталей.В разі виходу з ладу після закінчення гарантії ремонтні роботи виконуються за рахунок клієнта. Гарантія на нову апаратуру-1 рік.
Обратный звонок
×
Зв'язок за нами:
×