Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/audiovideo/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/audiovideo/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/audiovideo/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Інсталяції | Audio-Video

НАШ САЛОН ЗДІЙСНЮЄ ІНСТАЛЯЦІЇ


  • стереофонічних систем

  • домашніх кінотеатрів

  • систем "Multizone" та "Розумний дім"


ДОМАШНІЙ КІНОТЕАТР ЧИ ДОМАШНЄ КІНО?


Магія, яка до недавнього часу оточувала слова «Домашній кінотеатр», значно ослабла і втратила свою силу. Це пов'язано з численними і гучними акціями гіпермаркетів, які впровадили на ринок однокоробочні комплекти, називаючи їх "Домашніми кінотеатрами". В одній коробці розміщувалися 6 гучномовців, ресивер і DVD програвач. Більшість з них, не задовільнивши вимоги покупців, через деякий час опинились на "горищі".
Системи, які ми пропонуємо, можна назвати ДОМАШНЄ КІНО, тому що звук і візуальні враження набагато кращі, ніж в однокоробочних. Добре спроектована і відкалібрована система домашнього кінотеатру забезпечує звукові і візуальні ефекти ,які можна відчути тільки в спеціалізованих кінотеатрах.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ДАЄ НАМ ДОМАШНЄ КІНО


Правильно спроектований і інстальований "Домашній кінотеатр" може стати центром розваги і створить місце для відпочинку, об'єднання друзів і всієї сім'ї. Однак це непросте завдання, яке часто залежить від багатьох технічних і дизайнерських умов. Ми вирішуємо ці завдання і пропонуємо домашні кінотеатри, які відповідають вашому приміщенню і бюджету.

 

ПОСЛІДОВНІСТЬ ІНСТАЛЯЦІЇ

 
1КОНСУЛЬТАЦІЇ
1) ПОПЕРЕДНЄ ВІДВІДУВАННЯ ОБ'ЄКТА Для створення оптимальної аудіо- або аудіо-відео системи необхідно зробити перший візит в місце, де система буде функціонувати. Щоб добре вибрати елементи траси, потрібно ознайомитися з розміром, формою, а також із запланованим або вже закінченим способом обробки приміщень, щоб враховувати навіть існуючі тут акустичні і логістичні можливості. Ми знаємо з багаторічного досвіду, що такий візит і розмови, що проводяться на місці, допомагають вам приймати подальші рішення. 2) АНАЛІЗ ПОТРЕБ Ми уточнюємо які ваші побажання при розробці майбутньої системи.
2ПРОЕКТУВАННЯ
3ЗАТВЕРДЖЕННЯ БЮДЖЕТУ І ПОПЕРЕДНЬОГО ПРОЕКТУ
Із зібраних концепційми розробляємо попередній проект і складаємо його кошторис. Ми вибираємо кращі пристрої, доступні в рамках даного бюджету, і представляємо попередні пропозиції.
4ВІДВІДУВАННЯ НАШОГО САЛОНУ
Якщо проект стосується домашньої установки, ми запрошуємо вас відвідати наш салон. Це, на наш погляд, найважливіший крок у вашому виборі. Високоякісні аудіо-відеоапаратура не повинні бути куплені без особистого ознайомлення з якістю звуку і зображення. Тому ми надаємо вам професійні кімнати для прослуховування, де ви можете проводити порівняння, щоб вибрати оптимальні для ваших потреб пристрої. Ми не обмежуємо час використання кімнати прослуховування. Ми закликаємо вас витратити на це якомога більше часу, зробити оптимальний вибір. Звичайно, якщо у вас недостатньо часу для тестів в нашій кімнаті або ви не повністю впевнені у виборі, ми постараємося запропонувати оптимальні, на наш погляд, рішення.
5ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ПРОЕКТ
Наступний крок - складання остаточного проекту разом з повною технічною специфікацією обладнання. Якщо ви вирішите прийняти рішення на місці,після прослуховування в Салоні, ми надамо Вам проект. Після ухвалення останнього ми надамо наші коментарі і рекомендації.
6ВСТАНОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Після придбання апаратури ми доставляємо її на обєкт, підключаємо і налаштовуємо. Деколи необхідно внести коректування. У разі систем домашнього кінотеатру досить буде конфігурувати обладнання, але коли мова йде про стереофонических системах, часто, необхідно внести корективи для досягнення якості звучання почутого в нашому салоні. Зазвичай це здійснюється за допомогою кабелів, що може істотно вплинути на остаточний звук системи. Це пов'язано з різними акустичними властивостями приміщень. Завдяки багаторічному досвіду в створенні аудіосистем, завжди можна адаптуватися до акустики приміщення. Тим більше, що побудувавши систему в нашій кімнаті прослуховування, ми враховуємо акустику цільової аудиторії чи кімнати.
7НАВЧАННЯ
По завершенні інсталяції ми проводимо навчання по особливостях використання апаратури.
Обратный звонок
×
Зв'язок за нами:
×