Для настоящего меломана | Audio-Video

При купівлі аудіоапаратури багато людей помиляється, думаючи, що дійсно купують Hi-Fi. Ми хочемо, щоб ви розуміли: існує велика різниця між апаратурою масовою і справжньою.

В салоні «Аудіо – Відео Ексклюзив» є можливість підібрати як бюджетний комплект Hi-Fi апаратури, так і дорожчий класу High – End. В ньому надаються консультації спеціалістів, гарантії і забезпечується сервісне обслуговування. В кімнатах прослуховування проводиться демонстрація аудіо – відео апаратури, здійснюється продаж різноманітної HI-FI,HI-END екзотики на комісійній основі.

Підбір аудіо системи – складне питання. Чи буде апаратура узгоджуватись з акустичними системами? Відповісти на це питання важко, але дуже важливо, оскільки однокомпонентні аудіо системи далеко не завжди можуть бути ідеальними.

Для оцінки звучання в салоні використовуються «сліпе» тестування, «живі» виконання та інші методи.

«Сліпе» тестування виправдане тільки при порівнянні підібраних, в цілому, трактів. Порівнюючи, наприклад, декілька акустичних систем, під’єднаних до одного і того ж підсилювача і програвача ком пакт – дисків, ви не можете бути впевнені, що джерело сигналу, підсилювач і з’єднувальні кабелі дозволять виявити справжній характер звучання кожної пари акустичних систем. Тому, таке тестування дозволяє тільки виявити яка із скомплектованих аудіосистем вам найбільше подобається.

На нашу думку, абсолютним еталоном якості звучання є «живе» виконання. По ньому можна оцінити як окремий компонент, так і весь тракт, починаючи від студії звукозапису і закінчуючи акустичними системами і кімнатою прослуховування. Інколи ми проводимо такі порівняння. Запис здійснюється двома ненаправленими мікрофонами в конфігурації А/В. При відтворенні акустичні системи встановлюються на ті ж самі місця, де були мікрофони, музиканти повертаються на свої місця і роблять вигляд, що грають. Більше того, час від часу акустичні системи вимикаються і музика грається «вживу».

Ми тісно співпрацюємо із студіями звукозапису, звукорежисерами, котрі записують різну музику, використовуючи різноманітні технічні засоби запису. В наших прослуховуваннях використовуються як аналогові, так і цифрові джерела звуку. Бувають випадки, коли аналогові «мастери» кращі від цифрових – якщо обладнання, котре використання для запису орієнтоване на властивості власне цього джерела сигналу.

Для оцінки якості звучання ми стараємося брати ті записи, в яких зберігається абсолютна фаза сигналу, тобто записи по системі А/В з ненаправленими мікрофонами, рознесеними один від другого на 2,8-3,5м. Щоправда «вловити» звучання великого симфонічного оркестру за допомогою мікрофонної пари досить складно – при віддаленні мікрофона від оркестру, отримуємо погане співвідношення «сигнал/шум» і важко досягти балансу між нижніми і середніми частотами. Перевага надається «живим» концертним записам: в них більше душевності і людських почуттів, хоча знайти добрі концертні записи досить важко. Ми живемо в мультиформатному світі, але ще є багато бажаючих купити традиційну стереофонічну систему з єдиною ціллю – слухати музику. І хоч супермаркети переповнені DVD – плеєрами, AV – ресиверами, наборами багатоканальної акустики, можна підібрати чудову стереосистему, не виймаючи з-під «матрацу» останні заощадження.

Багато продавців аудіо – відеоапаратури воліють мати справу з товаром, який забезпечує їм більш швидкий обіг: щоби клієнт, зайшовши до магазину, відразу ж витягнув гроші і купив що-небудь не таке якісне, але дешевше. Ми працюємо інакше. У нас покупець робить усвідомлений вибір якому передують якісні демонстрації, довгі розмови, одним словом, ретельна робота, яка вимагає багато часу і сил. У відповідь на здивування клієнта з приводу 5 Вт вихідної потужності лампового підсилювача і відсутності пульта дистанційного управління, ми запропонуємо йому сісти і послухати музику, а потім проаналізувати, які емоції при цьому його переповнюють.

Ми ніколи не залишаємо власників апаратури, придбаної в салоні без уваги: завжди можливий апгрейд, він не пов’язаний із значною зміною конструкції. Іноді це покращення схем живлення, іноді заміна окремих компонентів на кращі. Салон «Аудіо – Відео Ексклюзив» намагається задовольнити потреби як аудіофілів, так і меломанів. Перші приносять свої аудіофільні диски, де записані екстремальні по складності фрагменти. Зрозуміло, що ламповий підсилювач потужністю 5 Вт, в піках сигналу перевантажується. Оскільки екстремальні умови музичних композицій складають 2-3 відсотки від їх загальної тривалості, слухачі насолоджуються рештою.

Основна мета нашого салону – виховання в людях культури прослуховування, допомога їм в підборі обладнання для якісного звуковідтворення. Багато людей стверджує, що в них відсутній слух, деяким засоби масової інформації і реклама нав’язують тільки дизайн. Не всі професійні дизайнери, а іноді і інсталятори, які визначають вибір покупця, розуміються в якісному звуці.

Салон «Аудіо – Відео Ексклюзив» з любов’ю відноситься до звуку. Якісне звуковідтворення – це стан, коли ви заплющуєте очі, «бачите» і чуєте перед собою виконавців в концертному залі. Ми готові допомогти кожному почути справжній «sound» і прислуховуючись до порад наших консультантів, а також самостійно «дегустуючи» апаратуру в різних комбінаціях, придбати систему, яка вам найбільш імпонує.

Обратный звонок
×
Зв'язок за нами:
×